Služby naší stomatologie

Vyšetření a prevence

Naším cílem je odhalit možné problémy dříve, než bude pozdě. Vše za pomoci zvětšení, RTG, fotografií. V složitějších případech si necháváme prostor pro pečlivé naplánování takového řešení, které Vám poskytne komfort a obstojí v čase.

Dentální hygiena a pískování

Protože čistý zub se nekazí aneb je tenká hranice mezi „čistit“ a „vyčistit“. Poznejte rozdíl na vlastních zubech. Pískovaní a bělení jako nadstavba pro zdravé zuby ve zdravých dásních.

Více informací

Parodontologie

Paradentóza, parodontitida, časná bezzubost rodičů a babiček. Jenom proto, že skrytý problém léta nikdo neřešil. Zánětem zničenou kost Vám již nevrátíme, dokážeme však celý proces výrazně zpomalit či zastavit a prodloužit tak životnost Vašich vlastních zubů o řadu let.

Záchovná stomatologie

Pokud se již nějaký kaz objeví, navrhneme a provedeme vhodný zákrok. Nejčastěji je to zhotovení fotokompozitní „bílé“ výplně. Ta sice něco stojí, ve výsledku je to ale levnější než zub opakovaně zaplácávat nesprávným způsobem. „Černé“ amalgámové výplně často vydrží skutečně hodně, to ale již neplatí pro zub, který je takto ohrožen vznikem netěsností a opakovaných kazů, prasklin či fatálních zlomenin.

Záchovná stomatologie Záchovná stomatologie Záchovná stomatologie

Implantologie

Zubní implantát slouží k nahrazení chybějícího zubu. Jedná se o titanový šroubek zavedený do kosti. Správnou pozici a vhodné parametry implantátu určíme na základě 3D skenu příslušného místa čelisti. Po vhojení (tzv. osseointegraci) provedeme otisk, na základě kterého dojde k vyrobení individuální keramické korunky. Ta se přišroubuje k zubnímu implantátu. Na rozdíl od zhotovování můstku se zde nemusí brousit okolní zuby. Pro dobrou prognózu zubního implantátu je nutná precizní technika čištění a absence zánětu dásní.

Zubní implantáty
Více informací

Protetika a rekonstrukce

Náhrada chybějících a rekonstrukce zničených zubů. Fixní, snímatelná, případně jejich kombinace. Základem fungování je dobrá hygiena a zdravá zubní kost a dásně.

Protetika a rekonstrukce Protetika a rekonstrukce

Zubní a plastická chirurgie

Vytažení zubů, úprava dásní, léčba pokročilé parodontitidy.

Zubní chirurgie Plastická chirurgie