Služby naší zubní ordinace

Vyšetření a prevence

Naším cílem je odhalit možné problémy dříve, než bude pozdě. Vše za pomoci zvětšení, RTG, fotografií. V složitějších případech si necháváme prostor pro pečlivé naplánování takového řešení, které Vám poskytne komfort a obstojí v čase.

Dentální hygiena

Protože čistý zub se nekazí aneb je tenká hranice mezi „čistit“ a „vyčistit“. Poznejte rozdíl na vlastních zubech. Pískovaní a bělení jako nadstavba pro zdravé zuby ve zdravých dásních.

Parodontologie

Paradentóza, parodontitida, časná bezzubost rodičů a babiček. Jenom proto, že skrytý problém léta nikdo neřešil. Zánětem zničenou kost Vám již nevrátíme, dokážeme však celý proces výrazně zpomalit či zastavit a prodloužit tak životnost Vašich vlastních zubů o řadu let.

Záchovná stomatologie

Pokud se již nějaký kaz objeví, navrhneme a provedeme vhodný zákrok. Nejčastěji je to zhotovení fotokompozitní „bílé“ výplně. Ta sice něco stojí, ve výsledku je to ale levnější než zub opakovaně zaplácávat nesprávným způsobem. „Černé“ amalgámové výplně často vydrží skutečně hodně, to ale již neplatí pro zub, který je takto ohrožen vznikem netěsností a opakovaných kazů, prasklin či fatálních zlomenin.

Záchovná stomatologie
Záchovná stomatologie
Záchovná stomatologie

Endodoncie

Zuby odumřelé či postižené zánětem nervu je potřeba zbavit infekce a opatřit těsnící kořenovou výplní. Jedná se o časově a finančně nejnáročnější záchranu vlastního zubu. Pořád ale levnější než jeho vytažení a náhrada můstkem či implantátem.

Endodoncie
Endodoncie
Endodoncie

Protetika a rekonstrukce

Náhrada chybějících a rekonstrukce zničených zubů. Fixní, snímatelná, případně jejich kombinace. Základem fungování je dobrá hygiena a zdravá zubní kost a dásně.

Protetika a celkové rekonstrukce
Protetika a celkové rekonstrukce

Zubní chirurgie

Vytažení zubů, úprava dásní, léčba pokročilé parodontitidy.

Zubní chirurgie